wtorek, 12 lipca 2016

Busy do holandii

W najbliższym czasie planujesz wyjazd do Holandii? W takim razie postaw na Luxadę – komfort i bezpieczeństwo gwarantowane! Nasze przedsiębiorstwo działa w systemie od drzwi do drzwi. Zabieramy naszych klientów z najbardziej korzystnego dla nich punktu i dostarczamy bezpośrednio w miejsce, do którego chcą się dostać.

Nowoczesna oraz wysoce sprawna flota samochodowa sprawia, że każdy autobus jest wyposażony w europejskich standardzie, zapewniając wysoki komfort podróży. Trasa przejazdu cały czas monitorowana jest przez GPS, dzięki czemu wszystkie informacje o ewentualnych utrudnieniach dostarczane są na bieżąco. Posiadane przez nas autobusy są również regularnie czyszczone i sprzątane – dzięki czemu wielogodzinna podróż przebiega w czystych i świeżych warunkach.

Jeżeli boisz się, że w czasie podróży do Holandii będziesz się nudził, to razem z nami będzie to niemożliwe! Każdy fotel posiada wbudowany system DVD – dzięki temu to pasażer decyduje sam co chce oglądać oraz w jakiej chwili, nie przeszkadzając innym pasażerom. Siedzenia wyposażone są w niezależne zestawy słuchawkowe, dzięki czemu podróż mija bez niepotrzebnych zakłóceń, pozwalając na sen najbardziej znużonym i zmęczonym podróżą.

http://biodyne.org | portal randkowy sympatia